KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15229417
nr 1522 9417
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 92/150. Bildmått: 23,5x32,5, yttermått inklusive ram: 59x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:52:55
20/2 15:58:28
350 kr
20/2 20:47:55
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander